menuordersearch
shumiakala.com

از الف تا یای برند پرومکس ,

۱۴۰۱/۴/۲۲ چهارشنبه
(0)
(0)
از الف تا یای برند پرومکس
از الف تا یای برند پرومکس

از زمانی که مبادله کالا و سپس خرید و فروش به یکی از شیوه های تامین نیاز انسان ها بدل گشت، بازارها به مرور زمان شکل گرفتند وفعالین حوزه بازار و سپس تولید به انواع و اقسام شیوه هاو ترفندها برای پاسخگویی به نیازهای جامعه روی آوردند.
یکی از همین شیوه ها و رسوم؛ برندسازی ست. موضوعی که پیشینه اش را می‌توان در دوران صنعتی شدن تولید وتولید انبوه و در رقابتی شدن بازار جستجوکرد. امروزه مقوله برندینگ و نام ونشان های تجاری - علیرغم کلی داستان و حرف وحدیث پیرامونی اش - دیگر موضوعی پیچیده نیست.
پرومکس یکی از همین برندها است. لوگوی پرومکس به دو شکل زیر در سطح جامعه دیده می‌شود:

 

لوگوی پرومکس

همنامی برند پرومکس با یک مدل از تلفن همراه


شاید در نگاه اول پرومکس به عنوان یک برند لوازم شخصی برقی و سشوار؛ تحت الشعاع نام گوشی های آیفون 13 پرومکس (iphone 13 pro max ) واقع شود اما همنامی و تشابه اسامی مدل ها و برندها چیز جدیدی نیست این محیط کاربست واژگان است که مفاهیم را خلق می‌کند و برند نیز نوعی مفهوم است.
این موضع تشابه نام ها و واژگان حتی در ادبیات نیز صدق می‌کند مثلا در ادبیات فارسی واژه «شیر» هم معانی ومفاهیمی همچون «شیر آب»،«شیر خوراکی»، «شیر جنگل» دارد. اما هر کدام در محیط زبانی ومفهومی خودشان بیکم و کاست صدق می‌کنند و برای صدها و چه بسا هزاران سال در ادبیات زندگی کرده اند و خواهند کرد.
در مجموع موضوع تشابه نام ها آن چنان که جلوه می‌کند و برخی آژانس های تبلیغاتی در بوق و کرنا می‌کنند، مهم نیست این «فرهنگ پشت برند» و«محیط عمل برند» است که معیار اساسی خوب و بد آن برند در بازار محسوب می‌شود.

 

پاسخ های اینترنتی به پرسش های اساسی پیرامون پرومکس


اینترنت وفضای مجازی امروزه به دانش نامه ما بدل شده است هر سئوال و پرسشی را در هر ساعت شبانه روز مطرح و پاسخی دریافت می‌کنید اما الزاما تمامی پاسخ ها درست و دقیق نیستند و اینجاست که اهمیت تولید محتوای درست دوچندان می‌شود.


من باب مثال چند سئوال و پرسش اساسی که راهگشای خریداران محترم سشوار پرومکس و سایر اقلام شخصی برقی پرومکس است عبارتند از :


1-    کشور مبدا برند پرومکس کجا است؟
2-    محصولات پرومکس ساخت کجاست؟
3-    پرومکس چه نوع کالاهایی دارد؟
4-    کیفیت کالاهای پرومکس چگونه است؟
5-    قیمت محصولات پرومکس چقدر است؟


بر خلاف بسیاری از مقالات سطحی یا مقالات تبلیغاتی و خبرهای آگهی وار، در این مقاله قصد دارم مستند و راهگشا سخن بگوییم تا علاوه بر پاسخ صادقانه دادن نسبت به پرسش های بالا؛ در مورد دو موضوع مهم وکمتر توجه شده «فرهنگ پشت برند» و«محیط عمل برند» نیز مطالبی را با شما در میان بگذاریم.

 

با گشتی در اینترنت محتواهای مختلفی در اختیارمان قرار می‌گیرد:


در مقاله ایی با عنوان «پرومکس ساخت کجاست ؟ [ محصولات پرومکس خوبه بخریم یا نه ؟؟ ]» محتوای زیر را مشاهده می‌کنیم :
« یکی از سوالاتی که بسیار پرسیده می‌شود در ارتباط با سشوار برند پرومکس است که سشوار این برند محبوب ساخت کجاست ؟ در پاسخ این سوال باید بگویم برند پرومکس برندی ایتالیایی است و محصولاتش ساخت کشور ایتالیا است»


مطلب بیان شده توسط این سایت با «مستندات موجود، بیان شرکت صاحب برند و البته آگاهی های» - ما به عنوان یک نماینده فروش سشوارهای پرومکس - کاملا در تضاد و تناقض است.به عبارت دیگر متاسفانه در این مقاله با یک محتوای سراسر دروغ مواجه می‌شویم که ممکن است مرجع خوانندگان محترم و خریداران سشوار های پرومکس قرار بگیرد.

 

البته علت انتشار چنین محتواهایی صرفا اقتصادی و ناشی از جهل و عدم آگاهی نگارنده از برند پرومکس فارغ از مدعی آگاه بودن است.موضوعی که مسئولیت ما را در بیان حقایق و ذکر مطالبی مفید دیگری سنگین تر کرد.

 

 

همراهی شرکت پرومکس با شفافیت در اطلاع رسانی


خوشبختانه شرکت پرومکس جزء شرکتهایی محسوب می‌شود که به اهمیت روز افزون حضور در اینترنت پی برده است از اینروبا داشتن دو وبگاه پرومکس و نگان شاپ اقدام به اطلاع رسانی صحیح، فروش و حتی تنظیم بازار مصرف کرده است. اقداماتی که حکایت از فرهنگ این برند دارد.


مادامی که برندهای مشابه در حوزه کاری پرومکس هستند که سایت شرکتشان را با زبان انگلیسی طراحی کرده اند تا ژست و کلاس کاری به برندشان بدهند؛ پرومکس با اطلاع رسانی صادقانه اما محتاطانه که لازمه کار تجاری و بازرگانی ست سعی کرده هم شفافیت را در دستور کار قرار دهد و هم از معایب و مضررات این رویه به سبک جمله نام آشنای «جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت » فاصله بگیرد.


در سایت شرکت پرومکس درباره این برند مطالبی زیر وجود دارد:


«برند پرومکس در سال 2001 میلادی (سال 1380) فعالیت خود را به عنوان برند حرفه ای و تخصصی حالت دهنده های برقی مو و با نام تجاری مکس MAX آغاز کرد. از سال 2005 با توجه به حرکت اساسی و رو به تکامل شرکت در تجهیز لوازم برقی برای سالن های آرایش و آموزشگاه ها، برند قدیمی “مکس” (MAX) نیز به پرومکس تبدیل شد. سه حرف اول از کلمه PROFESSIONAL (به معنای حرفه ای) به برند مکس اضافه شد تا بتواند بهتر و کاملتر نمایانگر این تغییر باشد. هنوز هم بسیاری از مشتریان به دلیل آغاز کار برند با نام مکس و قدمت این نام تجاری، همچنان آن را مکس می‌نامند، اما در حقیقت مکس MAX و پرومکس PROMAX یک برند واحد محسوب می‌شود.»

 

در پیشانی سایت در بخش ارتباط با ما زیر بخشی بنام درباره ما هست که خیلی مفصل تر درباره پرومکس و تارخچه آن توضیح داده است. بخشی از آن محتوا اینست:


«برند پرومکس در سال 2001 میلادی (سال 1380) فعالیت خود را به عنوان برند حرفه ای و تخصصی حالت دهنده های برقی مو و با نام تجاری مکس MAX آغاز کرد و برای اولین بار با ارایه چندین گروه متنوع و جدید از محصولات بهداشت فردی به ویژه اتو موی سرامیک و همچنین دستگاه ویو (wave) با اقبال عمومی روبرو گردید و به همین دلیل، این گروه محصولات هنوز هم از محبوبیت بسیار بالائی برخوردار هستند. بعد از آن با ارایه سشوارهای بسیار پرقدرت، توانست جایگاه خود را میان مشتریان تثبیت نماید.از سال 2005 مطالعه و برنامه ریزی جهت تجهیز لوازم برقی برای سالن های آرایش و آموزشگاه ها و نیز عرضه محصولات جدید برای حرفه ای ها آغاز شد و در سال 2006 تعدادی از این محصولات عرضه گردید.» ادامه مطلب


اطلاعات وبگاه نگان شاپ هم به صورت تام و تمام در اختیار کیستی و چیستی فعالیت واحد بازرگانی شرکت است و عملا نقش یک فروشگاه اینترنتی و انلاین را برای فروش بازی میکند.

 

 

در دام پرومکس تقلبی نیافتید!؟

 

متاسفانه یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر کشور در اقدامی قابل تامل و عجیب اقدام به عرضه سشوار تقلبی پرومکس با قیمتی بالاتر از قیمت سشوار پرومکس اصل کرده است.

 

 

خرید مطمئن سشوار و سایر محصولات پرومکس

 

شومیا کالا : خرید محصولات و سشوارهای پرومکس با قیمت رقابتی بهمراه مالیات ارزش افزوده (شماره تماس:

نگان شاپ: خرید محصولات پرومکس با قیمت مصرف کننده بهمراه مالیات ارزش افزوده (شماره تماس:

شومیا    : خرید محصولات و سشوارهای پرومکس با قیمت رقابتی (شماره تماس:

 

 

فروشگاه اینترنتی پرومکس
فروشگاه اینترنتی شرکت پرومکس
 سایت رسمی پرومکس
سایت رسمی پرومکس
پرومکس تقلبی
پرومکس تقلبی
 پرومکس تقلبی
پرومکس تقلبی
نظرات کاربران ( 0 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

پرفروش ترین کالاها
+
_
فروش ویژه بهاره 1403
 اتو مو مک استایلر مدل MC-2028
فروش ویژه بهاره 1403
اتو مو مک استایلر مدل MC-2028 3,700,000 تومان مشاهده
+
_
قیمت و موجودی کالا بروز است | مشکی
سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200
قیمت و موجودی کالا بروز است | مشکی
سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD92005,000,000 تومان مشاهده
+
_
گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا | مشکی
سرخ کن فیلیپس مدل HD9252
گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا | مشکی
سرخ کن فیلیپس مدل HD92526,999,000 تومان مشاهده
+
_
فروش ویژه بهاره 1403
 سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7200
فروش ویژه بهاره 1403
سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7200 2,950,000 تومان مشاهده
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت