menuordersearch
shumiakala.com

با 2-3 میلیون تومان و کمک شومیا کالا کسب و کار خودت رو راه بیانداز! ,

۱۴۰۱/۶/۳۰ چهارشنبه
(0)
(0)
با 2-3 میلیون تومان و کمک شومیا کالا کسب و کار خودت رو راه بیانداز!
با 2-3 میلیون تومان و کمک شومیا کالا کسب و کار خودت رو راه بیانداز!

«فروش کالا» راحت ترین راه به بازار است. کارهای زیادی هست که میشود برای پول در آوردن انجام داد اما از آنجا که خیلی از این کارها به سرمایه زیاد یا تخصص و مهارت های خاص احتیاج دارد یا حتی برخی کسب و کارها به اعتبار یا یک تیم فعال کاری نیازمندست نمی‌شود به سهولت و راحتی آنها را انجام داد.

 

«شومیا کالا» یک پیشنهاد خوداشتغالی عملیاتی برای همه مشتاقان عزیز دارد با ما همراه شوید تا در ادامه از چند و چون ماجرا برایتان بگوییم.

 

جرقه ایده تسهیل راه اندازی کسب و کارها به کمک «شومیا کالا»


ماجرا شاید از یک تماس تلفنی یک شهروند به دفتر شومیا کالا پیش آمد. البته بگویم این تماس فقط تلنگری بود تا ایده این موضوع به ذهنم خطور کند و در صدد طراحی یک برنامه کاری مدون و منسجم و سپس عملیاتی کردن آتن بر بیاییم.
اما تماس تلفنی از چه قراری بود یک فردی با دفتر تماس گرفت و گت قصد دارد در کنار کاری که دارند مغازه ای که هست می‌خواهد یک خط شخصی برقی هم راه اندازی کنند آیا امکانش هست که ما با آنها چکی و مدت دار کار کنیم یا نه؟
جواب مشخص بود و طبق ضوابط از پیش تعیین شده پاسخ دادیم. اما در حین صحبت تلفنی به سبب فنون مذاکره و روال عادی که این چند وقت اخیر پیدا کردم به دنبال راهی برای تعریف منافع مشترک جدید گشتم و پیشنهادی دادم که به نظرم عملیاتی بود. به ایشان گفتم ما در «شومیا کالا» می‌تونیم یک فایل همکاری برای ایشان باز کنیم و ایشون عضو لیست انتشار ما بشوند و با حداقل 2-3 میلیون تومان خرید به صورت نقدی از ما می‌تونند کسب و کارشون را راه بیاندازند. در مورد قیمت دغدغه داشتند که گفتم خیالتان راحت با کمترین قیمت ممکن خریداری می‌کنید... تماس قطع شد و این ایده در ذهنم پرورش می‌یافت تا سروشکلی پیدا کند شد این محتوا!   

 

چارچوب کاری حامی ایده:


ما در شومیا کالا یک روال روزمره کاری داریم. برنامه ریزی، تامین کالا،انبارداری، قیمت گذاری و تهیه لیست های قیمت، تولید محتوا (متنی وتصویری)، رسیدگی به امور سایت، گرداندن شبکه های اجتماعی و در نهایت فروش و ارسال کالا.


حضور موثر در فضای مجازی طلب می‌کرد که ما برای خود ماموریت کاری و دورنمایی تعریف کنیم. موفقیت یک فروشگاه اینترنتی در گرو سه عامل «ارائه قیمت خوب و قابل رقابت به مشتریان»، «گردش سریعتر مالی وکالایی»، «تزریق و تجهیز به موقع منابع برای تامین کالا یا اجرای برنامه های توسعه ای» ست.


برنامه هایمان ما را به مدلی از کسب و کار سوق داد که نتیجه آن شد : تولد فروشگاه های اینترنتی شومیا و شومیا کالا.


فروشگاه اینترنتی شومیا با محوریت کالاهای تامینی فعالیت می‌کند و فروشگاه اینترنتی شومیا کالا تمرکزش بر فروش کالاهای انباری و دپویی است.


پیوستگی کاری شومیا کالا و شومیا ست که ما را در تحقق بیش از پیش اهدافمان کمک می‌کند پس برآن شدیم در شومیا کالا به صورت تخصصی تر بر بازار هدف کالاهای موجودی انبار تمرکز کنیم و به نحوی از انحای ممکن بازارسازی کنیم. بازارهای پنهان موجود را شناسایی و فعال کنیم. به همین دلیل بود که لیست انتشار قیمتی برای سه گروه همکاران، سالنی کاران و فروشگاه های اینترنتی در نظر گرفتبم.

 

درهمین ایده حمایت اخیر هم در کسب وکارهای توزیعی قصد داریم بازار همکارانمان را به همه کسانی که تمایل و البته سعی دارند در بازار فروش کالا سهم داشته باشند اما امکاناتشان محدود است گسترش دهیم.

 

منفعت شومیا کالا در سه مقطع کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت خواهد بود و البته هر چه این بازه زمانی بیشتر باشد هم برای ما وهم سایر متقاضیان همکاری بیشتر خواهد بود.

 

 

ایده محوری همکاری دو سویه:


موضوع خیلی ساده است شما از ما کالا می‌خرید و در فضای مجازی بفروش می‌رسانید. کف خرید 2 میلیون تومان است. بعد از یک مدتی که گردش پیدا کردید امکان خرید مدت دار هم برایتان فراهم می‌شود.

شاید خیلی از شرکت ها وکسب و کارها تمایل نداشته باشند با مبلغی در حدود خرید یک کالا یا مبلغی حتی کمتر از قیمت فاکتور یک مصرف کننده با شما به عنوان یک همکار کار کنند اما ما حاضریم این کار را بکنیم البته برای هزینه های مختلفی که می‌کنیم سیاست و روشی را در نظر می‌گیریم که منفعت شما و ما را تامین کند و اساس همکاری به پذیرش این موضوع و امضای یک توافق دوطرفه است.

 

توافق نامه این همکاری و آیین نامه مرتبط بزودی در همین خبرمنتشر و در دسترس قرار می‌گیرد.

 

این محتوا در دست تکمیل است

 

نظرات کاربران ( 0 نظر)
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

پرفروش ترین کالاها
+
_
فروش ویژه بهاره 1403
 اتو مو مک استایلر مدل MC-2028
فروش ویژه بهاره 1403
اتو مو مک استایلر مدل MC-2028 3,700,000 تومان مشاهده
+
_
قیمت و موجودی کالا بروز است | مشکی
سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200
قیمت و موجودی کالا بروز است | مشکی
سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD92005,000,000 تومان مشاهده
+
_
گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا | مشکی
سرخ کن فیلیپس مدل HD9252
گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا | مشکی
سرخ کن فیلیپس مدل HD92526,999,000 تومان مشاهده
+
_
فروش ویژه بهاره 1403
 سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7200
فروش ویژه بهاره 1403
سشوار حرفه‌ ای پرومکس مدل 7200 2,950,000 تومان مشاهده
بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت