menuordersearch
shumiakala.com

سشوار کوئین مدل Hd400 بهمراه ماشین اصلاح کوئین مدل HC236i ,

موجود
تخفیف ویژه
سشوار کوئین مدل Hd400  بهمراه ماشین اصلاح کوئین مدل  HC236i
...
سشوار کوئین مدل Hd400 بهمراه ماشین اصلاح کوئین مدل HC236i
(0)
(0)
با خرید سبدی کالا؛ ارزانتر خرید کنید!!
رنگ و مدل کالا
با خرید سبدی کالا؛ ارزانتر خرید کنید!!
گارانتی کالا:
24 ماهه نگان سرویس
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
3,300,000 تومان
قیمت برای شما
2,295,000 تومان
خرید سبدی کالا (خریدی ارزانتر)

چطور خریدی ارزانتر انجام دهیم!؟

پرسش مهم برای خیلی از خریداران فروشگاه های اینترنتی اینست که «علیرغم کاهش هزینه ها با وجود تعدد فروشگاه های اینترنتی چرا هنوز قیمت بسیاری از اقلام و کالا خیلی بالاست؟»


ما هم به این پرسش فکر کردیم و علاوه بر تبیین چیستی و چرایی این مسئله ؛ راهکاری برای حل «مسئله تعارض منافع در اقتصاد» که یکی از عوامل اصلی در بالابودن قیمتها ست پیدا کرده ایم: خرید سبدی کالا !؟


خرید سبدی کالا به طور خلاصه می‌شود وقتی نمی‌شود قیمت یک کالا را به هر دلیلی از جمله مخالفت صاحب برند، شرکت اصلی توزیع کننده یا وارد کننده و تولید کننده (عامل اصلی بالا بودن قیمت) پایین آورد؛ فروشنده با فروش کالای اصلی بهمراه یک یا دو کالای دیگر (کالای همراه) با قیمتی به مراتب پایین تر از مجموع قیمت دو / سه کالا سعی می‌کند تخفیف بیشتری به خریدار بدهد بدیهی ست در این خرید (خرید سبدی کالا) اگرچه مشتری پول بیشتری پرداخت می‌کند اما سرجمع تخفیف بیشتری می‌گیرد.

 

مشتریان محترم شومیا کالا نیز می‌توانند:

با مراجعه به بخش محصولات سبدی و زیر مجموعه های این بخش؛ انواع سبد محصولات عرضه شده در فروشگاه را ببینند و خریدی ارزانتر ار تجربه کنند.

 

مطالعه بیشتر درباره شکل گیری قیمت کالاها در بازار و فروشگاه های اینترنتی
رسالت فروشگاه های اینترنتی در فضای مجازی

فروشگاه های اینترنتی وظیفه رقابتی سازی عرضه کالاها در بازار را عهده دار هستند، فضای مجازی علاوه بر اینکه امکان کاهش هزینه های جاری یک فروشگاه فیزیکی را محیا کرده است، دسترسی های زمانی و مکانی خوبی را برای فروشندگان و خریداران محیا کرده است. دنیای مجازی وسعت فروشگاه های اینترنتی را به وسعت ایران کرده است، بازاری به وسعت ایران در اختیار فروشندگان گذارده است از طرفی دیگر مبادله در این فضا هیچ زمانی فارغ از روزو شب و ایام تعطیل و غیر تعطیل نمی‌شناسد.

فروشگاه داران با کمی برنامه ریزی می‌توانند هم مدیریت کسب و کارشان را کنند و هم زمان خیلی بیشتری نسبت به فروشگاه های فیزیکی در اختیار خودشان باشند و همه ان چیزی که گفتیم یعنی کاهش هزینه!؟

بستن
ورود به کاربریورود به کاربری
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت